Facebook FanBox

SP Facebook

Anunt termene de plata contracte scolarizare

ÎN ATENȚIA

ELEVILOR ȘCOLII POSTLICEALE SANITARE ,,FUNDENI

 

          În conformitate cu Hotărârea Consiliului de Aministrație din data de 04.03.2021, termenul de plata scadent la data de 26.02.2021, pentru contractele de școlarizare încheiate în patru rate a fost prelungit până pe data de 02.03.2021 inclusiv, ca urmare a executării serviciilor de dezinfecție prin nebulizare efectuate în data de 26.02.2021.

          Conform prevederilor contractuale, elevii al căror contracte de școlarizare a fost încheiat în patru rate și nu și-au putut achita integral taxa de școlarizare aferentă contractului până la data de 02.03.2021 inclusiv, pot solicita încheierea de act adițional pentru modificarea contractului de școlarizare din plata în patru rate în șase rate sau zece rate.

 

 

          Termenul de plată a contractelor de școlarizare încheiate pentru plata în șase rate este data de 30.04.2021 inclusiv.

 

          Termenul de plată a contractelor de școlarizare încheiate pentru plata în zece rate este data de 31.05.2021 inclusiv.